شرکت نوین پروتئین برتر فردا با نام تجاری نوپرو به عنوان اولین ، بزرگترین و معتبرترین تولید کننده فرآورده های گیاهی پروتئینی کشور فعالیت احداث را از سال 1390 آغاز نمود. هم اینک هیچ واحد تولید کننده فرآورده های گیاهی پروتئینی در خاورمیانه وجود نداشته و تکنولوژی و دانش فنی تولید اینگونه فرآورده ها در اختیار معدودی از کشورهای پیشرفته نظیر آمریکا، استرالیا، انگلیس، آلمان، کانادا و هلند بوده و نوپرو اولین در خاورمیانه است.

هم اینک شرکت با ظرفیت سالیانه 4500 تن، محصولات را در 4 گروه زیر تولید خواهد کرد:

1.             انواع سوسیس گیاهی

2.             انواع کالباس گیاهی

3.             برگر گیاهی

4.             غذاهای آماده طبخ رژیمی

محصولات گیاهی تولید شده در این شرکت با استفاده از فرمول منحصر به فرد و تحت نظارت مداوم کارشناسان و مشاورین مجرب داخلی و خارجی تولید می گردد. تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در این شرکت از بهترین سازندگان کشورهای آلمان و ژاپن خریداری و راه اندازی گردیده است.

این محصول با کد ایسیک 15111440 دارای ویژگی های منحصر به فرد ذیل می باشد:

·                     – تشابه کامل ظاهری از نظر بافت ، رنگ ، مزه و شکل ظاهری با فرآورده های پایه گوشتی (انواع سوسیس و کالباس رایج در بازار)

·                     – فاقد نیترات و نیتریت و سایر مواد مشابه مضر برای سلامتی

·                     – گیاهی بودن تمامی افزودنی های محصولات پایه

·                     – بسته بندی محصولات مذکور قابلیت ویژه ای داشته که با تکنولوژی نوین انتخابی ما قابلیت نگهداری محصول تا 2 ماه در شرایط سردخانه ای و بدون افزودن هرگونه افزودنی های شیمیایی را در بسته بندی های وکیوم فراهم می سازد.

·                     – محصولات تولیدی این مجموعه فاقد کلسترول و چربی حیوانی و هورمون بوده و دارای خاصیت بالای غذایی و فیبری که تضمین کننده سلامت و بهداشت جامعه خواهد بود.

·                     – محصولات عرضه شده بر خلاف انواع فرآورده های گوشتی قابلیت غنی سازی توسط انواع افزودنی های مکمل غذایی و ویتامینی را دارا می باشد که بر اساس آن واحد تحقیق و توسعه شرکت تحت نظارت دائم شرکت های کانادایی بوده و فرموله کردن تخصصی محصولات را برای تمامی گروه های سنی (مطابق مواد مغذای مورد نیاز اعلامی از سازمان بهداشت جهانی) مد نظر قرار داده است.

محصولات گیاهی نوپرو فاقد گوشت، فاقد نگهدارنده هایی مثل نیتریت سدیم بوده و از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی تولید و عرضه می گردد. کالباس ها به صورت وکیوم و رول و سوسیس ها به صورت فله ، توری های نیم کیلویی و وکیوم به فروش می رسند .

 

 

 

 نوین پخش آفتاب نماینده انحصاری فروش و توزیع محصولات نوپرو در استان البرز می باشد

براي مشاهده و دانلود كاتالوگ كامل محصولات نوپرو   ايــــنجا   كليلك كنيد .

Previous Next